Publikováno

Jak vrtat do obkladů

Vrtání do kachliček

Obklady se nejčastěji nacházejí v koupelně a kuchyni, kde velmi dobře plní svou funkci. Mnozí z nás však nemají rádi jen jednotvárně obložené stěny, ale rádi si je ozdobí například zrcadlem nebo rodinným portrétem. V takových případech je v naprosté většině třeba vrtání, které s sebou přináší určité obtíže. I proto se pojďme společně podívat na to, jak vrtat do obkladů.

Pokračování textu Jak vrtat do obkladů
Publikováno

Vrtání do dutých cihel

Vrtání do cihly

U vrtání do všech materiálů je to podobné. Nejdůležitější je vybrat správné náčiní a také materiál, tedy hmoždinky. V našem článku se budeme věnovat vrtání do dutých cihel, které není úplně snadné, protože na volbě vrtačky a vrtáku záleží více než jinde. Nevěříte? Pojďte se s námi na vrtání do dutých cihel podívat.

Pokračování textu Vrtání do dutých cihel
Publikováno

Jak vrtat do sádrokartonu

Vrtání do sádrokartonu

Vrtání je věda, tedy pokud ho chcete provádět tak, aby připevněné předměty držely dlouhodobě. A vrtání do sádrokartonu není výjimkou. Proto jsme se rozhodli pro sepsání postupu, který vám umožní bez problémů přidělat obrázek nebo třeba poličku do sádrokartonu. Na jednotlivé kroky se spolu podívejme v následujícím článku.

Pokračování textu Jak vrtat do sádrokartonu
Publikováno

Jak vrtat do kamene

Vrtání do kamene

Možná si říkáte, že vás vrtání do kamene nemůže potkat. Je to přeci jen činnost, která není tak častá? Opak je pravdou. Setkat se s ní může téměř kdokoli a jen správný postup vrtání vás dovede ke kýženému výsledku. Tím bývá správně vyvrtaný otvor bez poškození okolního povrchu kamene. Základem je výběr vrtáku a znalost tvrdosti a dalších vlastností kamene, do kterého vrtáte. O tom všem a mnoha dalších radách a tipech se dočtete v našem článku o tom: „Jak vrtat do kamene?„.

Pokračování textu Jak vrtat do kamene
Publikováno

Jak vrtat do panelu

Vrtání otvoru do betonové zdi

Jak vrtat do panelu? Pro mnohé možná noční můra, které by se raději vyhnuli, ale někdy to není možné. Přitom strach není na místě, stačí vybrat správné nástroje a můžete se do toho vrhnout. Pokud si však stále nejste jistí, pak tu pro vás máme článek, ve kterém se o vrtání do panelu dozvíte všechny potřebné informace.

Pokračování textu Jak vrtat do panelu
Publikováno

Jak postupovat při vrtání

Mladá žena s aku vrtačkou

Řešíte na první pohled složitý úkol a snažíte se najít odpověď na otázku: „Jak postupovat při vrtání?„. První neúspěšné pokusy vyvrtat do zdi díru ve vás zanechaly pochybnosti a máte chuť se vším praštit? Nedělejte to. Pro všechny kutily přinášíme unikátní a velmi pěkný článek, díky kterému bude vrtání hračka.

Pokračování textu Jak postupovat při vrtání